Warning: Declaration of Walker_Comment2::start_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/goddessb/domains/snowschool.lt/public_html/wp-content/themes/BlueStyle Snowschool 2/functions.php on line 0

Warning: Declaration of Walker_Comment2::end_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/goddessb/domains/snowschool.lt/public_html/wp-content/themes/BlueStyle Snowschool 2/functions.php on line 0

Warning: Declaration of Walker_Comment2::start_el(&$output, $comment, $depth, $args) should be compatible with Walker::start_el(&$output, $object, $depth = 0, $args = Array, $current_object_id = 0) in /home/goddessb/domains/snowschool.lt/public_html/wp-content/themes/BlueStyle Snowschool 2/functions.php on line 0

Warning: Declaration of Walker_Comment2::end_el(&$output, $comment, $depth, $args) should be compatible with Walker::end_el(&$output, $object, $depth = 0, $args = Array) in /home/goddessb/domains/snowschool.lt/public_html/wp-content/themes/BlueStyle Snowschool 2/functions.php on line 0

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/goddessb/domains/snowschool.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601
Snoras Snow Arena atidaroma rugpjūčio 26-tą dieną - SnowSchool

Snoras Snow Arena atidaroma rugpjūčio 26-tą dieną

Kategorija : Slidinėjimo trasos

Štai ir sulaukėme oficialios ir, atrodo, jau galutinės uždaros Druskininkų slidinėjimo trasos – Snoras Snow Arena – atidarymo datos. Pramogų kompleksas duris atvers rugpjūčio 26-tą dieną. Šią datą užsižymėkime savo kalendoriuose, darbo knygose, mobiliuosiuose telefonuose užsistatykime priminimą, visiems draugams išsiųskime SMS ir paskutiniam rugpjūčio savaitgaliui nieko daugiau neplanuokime.

Minia lietuvaičių ir mūsų kaimynų žiemos sporto sezoną šiemet pradės kaip niekada anksti, ir, galima sakyti, kad teoriškai tas sezonas niekada nesibaigs – juk ištisus metus galėsime džiaugtis -2 laipsnių temperatūra, snieglenčių parku, Apres Ski malonumais ir visu kitu gėriu kurį patiriame užlipę ant snieglentės.

Deja, dar nėra informacijos apie atidarymo renginį, laiką, pramogas, kainas ir t.t. Laukiame visos likusios informacijos, o kad laukimas neprailgtų darome pritupimus, atsispaudimus, jogos pratimus… Kitaip tariant – ruošiamės sezonui.